Kytice krásných růží - VYBRAT KYTICI >

100 růží Praha

Darujte kytici růží, dárek pro drahé polovičky, maminky, sestry, kolegyně z práce či babičky které bydlí v Praze – nádherné kytice 100 růží – Praha je pro rozvoz květin nejběžnější a proto je možné objednat rozvoz na každý všední den. Koupit sto růží v květinářství není i v Praze vždy možné, ale díky rozvozu růží máte možnost mít celou kytici již další pracovní den a ještě oproti pražským květinářstvím rozhodně ušetříte. Rozvoz v Praze  provádí Florea – největší rozvozce květin v ČR. 

Velký důraz klademe na kvalitu a čerstvost květin – květiny si sami nakupujeme v Holandsku a vy tak máte garanci čerstvosti a spolu s tím také skvělé ceny – Při objednávce nad 1800 Kč máte dopravu zcela ZDARMA.

Vybrat kytici

Kytice 100 růží - Red Naomi - rozvážíme také po PrazeKytice modrých růží - 100 růží v PrazeKytice růží - rozvoz v Praze

Do Prahy rozvážíme velké kytice každý všední den, stačí si vybrat z široké nabídky kytic a dárek dovezeme za vás. Na výběr máte kytice, které vážou šikovné floristky z těch nejčerstvějších růží. Klasické červené a rudé růže, žluté, bílé, smetanové. Velká kytice růží dokáže udělat u každé ženy opravdovou radost.

Nemusíte se obávat, všechny naše fotografie jsou reálné a květiny jsme fotili my. Nekupujete zajíce v pytli. Objednávka květin online je velmi jednoduchá a zvládnete ji vyřídit za pár minut, ať už doma, v práci nebo i ze zahraničí. Pro objednané květiny nikam nemusíte. O doručení květin se postará náš spolehlivý rozvoz.

Nechte starosti s velkou kyticí růží v Praze na nás.

Jak kytice růží v Praze převážíme?

Objednanou kytici  Vám dovezeme naší rozvozovou dopravou – používají se  klimatizované chladící vozy s konstantní teplotou, aby Váš dárek dorazil v té nejlepší formě.

Růže se několikrát v týdnu nakupují na velkých květinových burzách v Holandsku

Předání květin v Praze - vyškolení poslíčci obdarovanému předají růže

Kytici obdarované osobě předá v Praze vyškolený kurýr, který dárek přinese až ke dveřím. Ke květinám Vám přidáme zdarma také dárkové balení a pokud budete chtít k Vašemu daru připojit i vzkaz, předáme ho krásně vytištěný spolu s růžemi.

Jaké velké kytice růží jsme již v Praze doručili?

Další fotografie

 

Jak se vám líbí možnost dovozu růží v Praze?

[Celkem: 8    Průměr: 3.5/5]

Florea - nejvěší rozvozce dárkových květin
Velké kytice růží s DOPRAVOU ZDARMA – dovoz po celé ČR!

  1. Květiny rozvážíme vždy čerstvé
  2. Rozvoz každý všední den po celé ČR
  3. Ke každé objednávce dárkové balení ZDARMA!
  4. Nejsme květinářství, ale největší rozvozce květin v ČR
  5. Květiny si nakupujeme v Holandsku – máme tak záruku nejlepší ceny!
  6. 100 růží s cenou již od 1200 Kč

.. nebo se podívejte co vše nabízíme